Szamba Betonowe Dowóz i montaż do woj. Wielkopolskiego

Każdy zbiornik betonowy, w którym mają być przetrzymywane odpady czy też nieczystości musi posiadać szereg certyfikatów, które zagwarantują możliwość jego wykorzystywania oraz użytkowania. Dlatego właśnie wszystkie szamba betonowe, muszą być zaopatrzone w odpowiednie atesty. Atestów tych jest stosunkowo sporo, bowiem niezbędne są zarówno certyfikaty materiałowe, jak również konstrukcyjne, budowlane oraz związane z normami higienicznym Od nich zależy natomiast to, czy takie szambo może w ogóle być dopuszczone do użytku

Ostatnimi czasy w takich województwach jak wielkopolskie odnaleziono setki szamb, które nie zostały w ogóle dopuszczone do użytku. Jeżeli korzystamy z takiego szamba, przede wszystkim musimy zdawać sobie sprawę z tego, że jest ono nielegalne. W przypadku gdyby szambo zaczęło przeciekać, lub spowodowany został najdrobniejszy wypadek, wówczas cała odpowiedzialność spada na nas. Tym bardziej warto, wybierać szamba od producentów, którzy dostarczają niezbędne certyfikaty oraz dokumenty.

Takie szamba betonowe, opatrzone niezbędnymi certyfikatami produkuje firma Eko-Trans.

Firma ta zapewnia wszystkie, niezbędne informacje na temat produkcji szamba, udziela wszystkich certyfikatów materiałowych oraz technologicznych Dzięki temu, szambo jest zwyczajnie zgodne ze wszystkimi normami, czy to krajowymi czy też europejskimi. Dzięki temu możemy spać spokojnie, bowiem nawet w przypadku wypadku, jesteśmy w jakiś sposób okryci niezbędnymi certyfikatami, natomiast wypadek może w tym wypadku powstać przecież w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia losowego. Dobrej jakości szamba są więc bezpieczne oraz odpowiednio opatentowane i opatrzone niezbędnymi dokumentami. To pozwala na ich użytkowanie zgodnie z prawem.

Niestety, w Polsce wciąż większa część szamb nie posiada żadnego certyfikatu, co sprawia, że są one po prostu nielegalne. Natomiast to, że zakupimy szambo zrobione zgodnie z projektem oraz wykonane zgodnie z normami, to również gwarancja bezpieczeństwa naszego oraz naszych dzieci, które przecież w okolicy takiego zbiornika mogą się pojawiać.

 

TEL. 507 276 797

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797