Szamba Betonowe - Dowóz i montaż do miasta Płock i okolic

Odprowadzanie nieczystości w domach jednorodzinnych to kwestia bardzo istotna do zagwarantowania odpowiedniego komfortu mieszkania, zwłaszcza że wiele działek nie jest niestety podłączonych do kanalizacji miejskiej i właściciele posesji muszą sami zadbać o to, aby ścieki które są w ich domu produkowane dotarły do odpowiednich zlewni.

Sposobem na higieniczne i jednocześnie ekologiczne gromadzenie nieczystości z urządzeń sanitarnych w naszym domu są szamba betonowe, które przez firmę EKO-TRANS są dostarczane na terenie całego kraju, w tym również miasta Płock. Wybór szamba betonowego jest opcją szczególnie atrakcyjną nie tylko pod względem dbania o środowisko naturalne, ale również kosztów, bowiem ten rodzaj zbiorników jest zdecydowanie tańszy od szamb plastikowych.

Szamba betonowe cechują się również dużo większą wytrzymałością, zwłaszcza jeżeli wody gruntowe na naszej działce w mieście Płock znajdują się na wysokim poziomie, co może sprawiać że szamba wykonane z lekkich, plastikowych tworzyw będą wypychane przez nie na powierzchnię. Należy to uwzględnić przy przygotowywaniu wykopu pod zbiornik, jak również fakt, iż według norma prawnych szambo powinno być umieszczone minimum pięć metrów od okien domu, a aż piętnaście metrów od studni, tak aby w przypadku rozszczelnienia zbiornika nie doszło do jej skażenia.Niemniej jednak, decydując się na zakup szamba wykonanego z betonu możemy liczyć na wysoką jakość oraz pełną szczelność, którą zapewnia dwuletnia gwarancja oferowana przez firmę EKO-TRANS na wszystkie sprzedawane przez nich zbiorniki.

Oferowane przez nich szamba betonowe, które dostarczają na terenie całego obszaru miasta Płock dodatkowo mogą zostać wykonane według życzenia klienta w dowolnym rozmiarze i mogą składać się nawet z kilku komór, które mogą zostać ustawione w szeregu i połączone odpowiednimi rurami przelewowymi, a całość złączona odpowiednimi klejami montażowymi. Do każdej komory jest oczywiście dołączony również betonowy komin oraz właz.

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.