Szamba Betonowe - Dowóz i montaż w rejon miasta Gdańsk i okolic

Przy budowie naszego wymarzonego domu musimy pamiętać o wielu ważnych rzeczach, które choć nie widoczne często gołym okiem, są gwarancją tego że w naszym nowym domu będzie nam się mieszkać w pełni komfortowo. Należy mieć na uwadze fakt, że nie tylko okna, drzwi czy sam wystrój pokoju są istotne, ale również metody odprowadzania nieczystości, które są nieodłącznym elementem naszego życia. Od wielu lat, jednym z najbardziej popularnych rozwiązań nie tylko w powiecie Gdańsk, ale w całym kraju, są ekologiczne szamba betonowe, które stanowią świetną alternatywę chociażby dla szamb plastikowych.

Ich główną zaletą jest oczywiście cena, która jest zdecydowanie niższa od szamb wykonanych z materiałów sztucznych, a także trwałość którą gwarantuje najwyższej jakości beton. Z tego powodu, jeżeli zdecydujemy się na szambo wykonane z betonu, należy pamiętać o tym, aby sprawdzić czy wybrany przez nas produkt posiada niezbędne zaświadczenia i atesty, a także gwarancję szczelności, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się o to, że zanieczyszczamy nieświadomie środowisko.

Szamba betonowe występują w wielu różnych rozmiarach i rodzajach, które w swojej ofercie posiada na przykład firma EKO-TRANS działająca również na terenie miasta Gdańsk, która na swoje zbiorniki udziela aż dwuletniej gwarancji, a ich jakość jest doceniana przez wielu klientów. Do wyboru mamy najczęściej zwykłe szambo jednokomorowe, dwu- lub wielokomorowe, z czego część z nich świetnie nadaje się również na przydomowe oczyszczalnie ścieków, w ramach których nasze nieczystości dzielone są na część płynną oraz część stałą. Jest to rozwiązanie korzystne zwłaszcza dla osób, którym troska o środowisko naturalne nie jest obca, a jednocześnie pragną oni znaleźć sposób na pewne oszczędności w domowym budżecie. Innym rozwiązaniem wybieranym z tych samych powodów przez wiele osób jest wykorzystanie zbiorników betonowych na gromadzenie deszczówki, którą następnie możemy wykorzystać chociażby do podlewania przydomowego ogródka.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

504 154 591

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.