Szamba Betonowe - Dowóz i montaż w rejon miasta Rzeszów i okolic

W dzisiejszych czasach rynek materiałów niezbędnych do budowy oraz prawidłowego funkcjonowania domu jednorodzinnego jest przesycony różnymi, ciekawymi rozwiązaniami, dzięki którym mieszkanie w domu jednorodzinnym jest naprawdę komfortowe.

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego domu jednorodzinnego jest odpowiedniej wielkości zbiornik na nieczystości z urządzeń sanitarnych, popularnie nazywanych ściekami, które przecież muszą być w odpowiedni sposób utylizowane. Zbierane w szambie, po jego wypełnieniu są odbierane przez wyspecjalizowane służby porządkowe i wywożone do odpowiednich miejsc zlewnych.

Najczęściej wybieranymi zbiornikami w okolicy miasta Rzeszów są szamba betonowe, przede wszystkim ze względu na ich świetną trwałość, której nie da się osiągnąć przy zastosowaniu materiałów plastikowych. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że szamba wykonane z PCV są bardzo lekkie i pod ciężarem zgromadzonej nad nimi ziemi mogą zostać zdeformowane, lub co gorsza, wysoki poziom wód gruntowych spowoduje ich podniesienie się aż do powierzchni ziemi. Są to problemy, których każdy właściciel posesji stara się uniknąć, dlatego też firma EKO-TRANS specjalizuje się właśnie w ekologicznych szambach betonowych, które występują w wielu różnych formach i wielkościach, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nich odpowiedni produkt dla siebie.

Najczęściej są wybierane szamba betonowe jednokomorowe, które mają szeroki zakres rozmiarów, począwszy od niewielkich zbiorników o pojemności trzech tysięcy litrów, idealnie sprawdzających się na niewielkich posesjach, a ich dostawa i montaż na terenie miasta Rzeszów są gwarantowane przez firmę EKO-TRANS. Klienci do wyboru mają albo szamba jednokomorowe jednoczęściowe, albo dwuczęściowe, które składają się ze zbiornika z dnem, następnie zbiornika bez dna, pokrywy, komina oraz włazu betonowego, a całość jest złączona specjalnym spoiwem odpornym zarówno na wodę jak i na mróz, co gwarantuje szczelność zarówno w trakcie gorącego lata jak i zimy.

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.