Szamba Betonowe - Dowóz i montaż w rejon miasta Kielce i okolic

Bezpieczne i szczelne szambo to teraz standard, jeśli chodzi o wykonanie tego typu zbiorników. Aby zapewnić szczelność szamba, bezpieczne użytkowanie oraz właściwe osadzenie szamba w fundamentach, niezbędna jest odpowiednia technologia, która pozwoli na jego stosowne wykonanie. Niestety, w naszym kraju wciąż popularne są praktyki wykonywania szamba domowymi sposobami, poprzez szalunek oraz wylewanie betonu. Należy jednak mieć świadomość tego, iż takie szamba betonowe w żaden sposób nie gwarantuje szczelności i bezpieczeństwa. Po dziś dzień słyszy się o niewłaściwie zabezpieczonych zbiornikach na nieczystości, które albo przeciekają, albo też są niewłaściwie zabezpieczone. Często kończy się to tragedią gdy ktoś wpadnie do takiego zbiornika.

Profesjonalne firmy, takie jak Eko-Trans, która działa między innymi na terenie Kielc, oraz firmy zajmujące się wykonywaniem szamb, są przygotowane pod kątem technologicznym do wykonania takich konstrukcji. Wykonane zgodnie z normami szamba betonowe to gwarancja bezpieczeństwa.

Oczywiście wykonane zgodnie z normami szamba betonowe to gwarancja bezpieczeństwa, a przecież to jest najważniejsze. Przede wszystkim beton, jeśli ma być wytrzymały oraz odpowiednio szczelny, musi być technologicznie poprawnie przygotowany do ciągłego ciśnienia cieczy w postaci nieczystości. Aby tak przygotować konstrukcje należy przede wszystkim poddać ją odprężaniu wibracyjnemu. Wówczas wszystkie naprężenia, które powstały w betonie są usuwane, co powoduje, że konstrukcja staje się bardziej elastyczna, a co za tym idzie również zdecydowanie bardziej przystosowana do ciągłego wzrostu ciśnienia. Bardzo istotne jest również zbrojenie betonu. Jest to element, który ma przede wszystkim za zadanie zdecydowanie poprawić właściwości betonu, które są niezwykle czułe na działanie zarówno cieczy, jak również pewnych tąpnięć, które występują w glebie. Oczywiście samo zbrojenie musi być wykonywane tak, aby zapewniało stabilność oraz odpowiednią sztywność konstrukcji. Bez odpowiedniej sztywności niestety niemożliwe jest przystosowanie danego zbiornika do ciężkich warunków, którym jest on poddany.

Tel. 504 154 591

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.