Szamba Betonowe - Dowóz i montaż do miasta Bełchatów i okolic

Ścieki to w dzisiejszych czasach duży problem nie tylko w kwestii dbania o środowisko naturalne, ale również naszych finansów czy komfortu psychicznego, bowiem wiele mieszkańców domów jednorodzinnych musi samemu zatroszczyć się o to, aby zostały one w bezpieczny sposób najpierw zgromadzone, a następnie za pośrednictwem odpowiednich służb porządkowych wywiezione do punktów zlewnych. W trosce o nasze środowisko naturalne warto więc wybrać szambo, które nie będzie w żaden sposób mu zagrażało, jak na przykład szamba betonowe, które możemy zakupić na terenie miasta Bełchatów w firmie EKO-TRANS.

Są to w pełni ekologiczne zbiorniki, wykonane z wysokiej jakości materiałów i dokładnie sprawdzone pod względem zarówno szczelności jak i wytrzymałości, na które udzielana jest dwuletnia gwarancja. Co więcej, szamba betonowe posiadają znaczącą przewagę nad szambami wykonanymi z plastiku, pod względem niezależności od wysokości wód gruntowych, co dla wielu mieszkańców miasta Bełchatów może mieć ogromne znaczenie. Wynika to z faktu, że szambo wykonane z betonu jest wystarczająco ciężkie, aby nie mogło ono zostać wypchnięte na powierzchnię nawet przez wysokie wody gruntowe. Wybór tego rodzaju szamb również stanowi zdecydowany ich atut, bowiem możemy tu znaleźć zarówno szamba jednokomorowe monolitowe, jak również szamba dwu- czy wielokomorowe, które świetnie nadają się jako przydomowe oczyszczalnie ścieków, czy zbiorniki na deszczówkę, dzięki czemu właściciele posesji mogą zaoszczędzić pieniądze i wykorzystać zbierającą się w nich wodę na przykład do podlewania trawy, a także zmniejszyć częstotliwość wywozu nieczystości przez służby porządkowe.

Firma Eko- Trans jako wieloletni producent szamb betonowych zapewnia transport i fachowy montaż w przygotowanym wykopie na terenie całego miasta Bełchatów i okolic,udzielając czteroletniej gwarancji na zbiornik i niezbędnych dokumentów począwszy od projektu technicznego po niezbędne atesty i certyfikaty.

KONTAKT

504 154 591

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.