Szamba Betonowe - Dowóz i montaż w rejon miasta Częstochowa i okolic

Obecna technologia produkcyjna oraz budowlana, pozwala na wyprodukowanie szamb w kilku różnych wariantach. Przy czym, tym najbardziej popularnym są naturalnie szamba betonowe oraz szamba wykonywane z PCV.

Jakie lepiej zatem szambo wybrać, jeżeli zdecydujemy się na montaż takiego zbiornika?

Istnieje kilka wersji, niemniej jednak to właśnie szambo betonowe wydaje się zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, szczególnie w naszym kraju.

Przede wszystkim za tą opcją przemawia trwałość takiego zbiornika. Najczęściej jest on w stanie wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat. Oczywiście na terenach takich jak Śląsk, budowanie szamba z PCV całkowicie mija się z celem, ze względu na częste ruchy gruntu oraz pewnego rodzaju skomplikowanie geologiczne. Lepiej sprawdzają się tutaj szamba betonowe. Niemniej jednak w takich miastach jak Częstochowa w teorii można budować szamba z PCV. Minusem jest jak już pisało wyżej trwałość takiego zbiornika. Jest ona zdecydowanie mniejsza niż w przypadku zbiornika betonowego. Wynika to oczywiście z wytrzymałości materiału oraz możliwości materiałowych. Naturalnie to materiał betonowy wytrzyma dużej. Niemniej jednak betonowe szambo posiada również inne zalety. Jest ono zdecydowanie łatwiejsze do zabezpieczenia. Może być wkopane zdecydowanie głębiej, co znacznie ułatwia jego osadzenie oraz zabezpieczenie. Pewnym plusem dla szamb wykonywanych z PCV, jest fakt, że można je stosunkowo łatwo czyścić. Niemniej jednak zbiorniki betonowe również mogą być stosunkowo prosto czyszczone.

W mieście Częstochowa działa firma Eko-Trans, która produkuje przyjazne zbiorniki betonowe, które stosunkowo łatwo można czyścić. Zbudowanie odpowiedniego zbiornika nie jest łatwe, niemniej jednak to właśnie zbiornik betonowy daje zdecydowanie większą stabilność oraz trwałość. Zabezpieczenie zbiornika betonowego pozwala nawet na utrzymanie kilku dodatkowych ton, oprócz samego tonażu ściekowego. To natomiast pozwala na skuteczne zakrycie szamba i brak zmartwień, odnośnie dostosowania bezpieczeństwa.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

504 154 591

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.