SZAMBA BETONOWE Dowóz i montaż Kalisz i okolice

We współczesnych czasach coraz więcej osób decyduje się na budowę lub zakup domu jednorodzinnego, zamiast mieszkania zlokalizowanego w bloku czy w kamienicy. Jest to z pewnością rozwiązanie które daje nam większą swobodę i niezależność, jednak należy pamiętać że posiadanie domu wiąże się z wieloma dodatkowymi działaniami, które są od nas wymagane gdy posiadamy mieszkanie.

Jedną z takich rzeczy jest z pewnością zapewnienie odpowiedniego sposobu gromadzenia i utylizowania nieczystości z urządzeń sanitarnych, bowiem najczęściej działki nie są podpięte do kanalizacji miejskie. Rozwiązaniem tego problemu jest zakup odpowiedniego podziemnego zbiornika, w którym będą one gromadzone, a następnie zabierane przez wyspecjalizowane firmy i wywożone do odpowiednich punktów zlewnych. W większości przypadków są to szamba betonowe, jak te które firma EKO-TRANS dostarcza na terenie miasta Kalisz, bądź szamba wykonane z materiału PCV, które jednakże są nie tylko droższe, ale również zdecydowanie delikatniejsze i mniej wytrzymałe. Dzieje się tak głównie z powodu faktu, iż szamba betonowe są cięższe i solidniejsze, przez co są odporne na wypieranie przez wody gruntowe nie tylko w powiecie Kalisz, a także ciężar ziemi znajdującej się nad nimi nie spowoduje ich deformacji. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza jeżeli szambo na naszej posesji będzie zlokalizowane w miejscu gdzie na przykład będą przejeżdżały samochody.

Oprócz materiału z którego ma być wykonany nasz zbiornik istotną kwestią jest również jego wielkość, która powinna być odpowiednio dopasowana do rozmiarów działki, tak aby przepisy mówiące o odległości w jakiej powinno ono się znajdować od okien, studni czy chodnika zostały zachowane.

Do wyboru mamy szamba betonowe począwszy od tych o pojemności 3 tysięcy litrów, a skończywszy nawet na stu metrach sześciennych, a każde z nich firma EKO-TRANS dostarczy i umieści w wykopie na terenie miasta Kalisz bez żadnego problemu. Dodatkowo możemy liczyć na czteroletnią gwarancję oraz pełną dokumentację związaną z wykonaniem produktu.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

505 081 506

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.