Szamba Betonowe - Dowóz i montaż w rejon miasta Gliwice i okolic

Odprowadzanie nieczystości to w dzisiejszych czasach problem, który jest w większości przypadków rozwiązywany w sposób wygodny i bezproblemowy nie tylko dla osób, które posiadają mieszkania, ale również dla właścicieli domów jednorodzinnych, których działki nie są podłączone do kanalizacji miejskiej. Dzieje się tak za sprawą zbiorników umieszczanych w ziemi i przeznaczonych do gromadzenia produkowanych przez domowników nieczystości, czyli popularnych szamb.

Najtańszym i najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez większość mieszkańców, w tym również tych zamieszkujących Gliwice są szamba betonowe. Te wykonane z wysokiej jakości betonu zbiorniki dostępne są na rynku w wielu różnych opcjach, począwszy od niewielkich jednokomorowych zbiorników, aż po połączone specjalnymi łączeniami wielokomorowe kombinaty, które cechują się pojemnością sięgającą nawet stu metrów sześciennych. Wszystko to sprawia, że ich użytkowanie oraz montaż są dziecinnie proste, a ich proekologiczny charakter sprawiają, że są zdecydowanie warte zakupu.

Każde szambo proponowane przez firmę EKO-TRANS, oprócz samego zbiornika, wyposażone jest oczywiście w specjalną pokrywę, w której znajduje się betonowy komin oraz betonowy właz, a całość łączona jest za pomocą specjalnych, gwarantujących oczywiście odpowiednią szczelność spoiw. Warto zaznaczyć, że firma ta dostarcza swoje szamba betonowe na terenie całego miasta Gliwice, a także umieści nam je od razu w przygotowanym przez nas wykopie.

Szamba betonowe są rozwiązaniem szczególnie atrakcyjnym dla osób, które posiadają niewielkie działki, bądź są one położone w okolicy gdzie wody gruntowe mają wysoki poziom, bowiem są one gwarancją tego, że szambo nie zostanie pod naporem wody wypchane na powierzchnię lub zdeformowane, gdy na przykład przejedzie nad nim samochód. Właśnie te cechy to główne powody, dla których zbiorniki wykonane z betonu są tak chętnie wybierane przez właścicieli domów i występują w tak wielu rozmiarach i formach.

KONTAKT 504 154 591

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.