Szamba Betonowe - Dowóz i montaż w rejon miasta Żory i okolic

W dzisiejszych czasach ogromną wagę zaczyna przykładać się do dbania o nasze środowisko naturalne, nie tylko na skalę światową, ale przede wszystkim w ramach naszych codziennych czynności, które z pozoru nieistotne, mogą wnieść wiele dobrego w perspektywie na przykład całego miasta czy kraju. Dlatego jeżeli posiadamy dom wolnostojący, bliźniak, czy inną własną nieruchomość wolnostojącą i nasze ścieki gromadzone są w postaci szamba, warto zadbać o to, aby i ono było przyjazne naszemu środowisku naturalnemu.

Jednymi z najpopularniejszych, proekologicznych szamb są szamba betonowe, które dzięki swojej wysokiej jakości wykonania oraz niezwykłej trwałości są jednymi z najchętniej wybieranych, co sprawia że Żory stają się miejscem bardziej proekologicznym, choć z zewnątrz jest to doprawdy niezauważalne. W zależności od ilości nieczystości, a także przeznaczenia szamba, mamy do wyboru kilka głównych rodzajów. Pierwsze to oczywiście standardowe szambo jednokomorowe, najczęściej wybierane, o najprostszej budowie. Pozostałe to szambo dwukomorowe oraz wielokomorowe, które są zazwyczaj zdecydowanie większe aniżeli szamba jednokomorowe (ich pojemność może sięgać do dwunastu tysięcy litrów), a każde z nich może służyć do innych celów, jak na przykład przydomowa oczyszczalnia ścieków, czy może po prostu zwykły zbiornik na gnojownicę albo deszczówkę, co daje nam możliwość obniżenia rachunków za wodę.

Każde szambo betonowe, bez względu na wielkość i rodzaj, jest dostarczane przez naszą firmę na terenie całego regionu miasta Żory, razem z niezbędnymi atestami i innymi dokumentami, jak chociażby projekt techniczny.

Zbiorniki betonowe posiadają  przewagę nad zbiornikami wykonanymi z plastiku nie tylko pod względem ekologiczności, ale również bezpieczeństwu użytkowania, bez ryzyka uszkodzenia pod wpływem ciężaru ziemi, czy uszkodzeń mechanicznych. W standardowym wyposażeniu każdego szamba betonowego jest dodatkowo kominek oraz właz betonowy, w ilości zależnej od liczby komór (jedna komora to jeden kominek i jeden właz).

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

504 154 591

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.