Szamba Betonowe - Dowóz i montaż w rejon miasta Białystok i okolic

W Polsce bardzo dużym problemem jest budowanie setek, o ile nie tysięcy różnego rodzaju nielegalnych szamb. Jest to wynik niedopilnowania oraz pewnego rodzaju wolnej woli ludzi, którzy chcieli budować szamba. Niestety już teraz widoczne są tego negatywne efekty, ponieważ tworzono szamba w dowolnych miejscach, bez jakichkolwiek pozwoleń, a tym bardziej bez jakiegokolwiek nadzoru czy też projektu. W tym momencie bardzo często szamba tworzone były nie przez specjalistów, lecz przez osoby, które samodzielnie postanowiły takie szambo stworzyć. To natomiast doprowadza już teraz do tego, że szamba betonowe chociażby w Białymstoku, stworzone w sposób nielegalny po prostu pękają. Obecnie należy wiedzieć o tym, że każdego rodzaju szambo betonowe, musi posiadać stosowne certyfikaty oraz uprawnienia. Jest to niezwykle ważne, bowiem tylko wtedy urząd nadzoru budowlanego może wydać pozytywną opinię na temat budowy i wykorzystania szamba.

Wszystkie szamba firmy Eko-Trans posiadają zarówno atest Polskiego Związku Higieny, jak również sanepidu oraz wszystkie INNE, niezbędne dokumenty, które pozwalają na wybudowanie oraz bezpieczne użytkowanie, jeżeli chodzi o szamba betonowe. Wybudowanie szamba na własną rękę, jest nie tylko nielegalne, ale również niezwykle niebezpieczne i ponadto karane. Bardzo często w ostatnich latach zdarzają się przypadki, że szambo zostaje nieodpowiednio zabezpieczone i w wyniku tego, wpadają do niego chociażby dzieci, które niczego nieświadome bawią się w pobliżu. Nie można teraz stawiać również szamba w miejscach newralgicznych, gdzie potwierdzono wysoką działalność geologiczną i sejsmiczną. To bowiem może doprowadzić do zniszczenia oraz całkowitego zanieczyszczenia terenu wokół szamba. Budując więc szambo warto zwrócić się do specjalistów. Firmy takie nie tylko przygotują projekt, ale również pomogą w jego właściwej realizacji, poprzez chociażby zdobycie niezbędnych pozwoleń i uprawnień oraz zatwierdzenie projektu. Budowa samego szamba w pełnej zgodzie z projektem, to również bardzo istotny aspekt, który pozwala, przede wszystkim na poczucie bezpieczeństwa i pewność, że szambo nie zacznie przeciekać lub pękać.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

507 276 797

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.