Szamba Betonowe - Dowóz i montaż do miasta Kraków i okolic

Wykonanie typowego szamba do obsługi domu, budynku mieszkalnego lub budynku użytkowego wydaje się bardzo proste. Jednak tak do końca nie jest. Szamba bowiem buduje się zgodnie z określonymi normami, które uwzględniają przede wszystkim szczelność szamba, grubość ścian oraz setki innych,mniejszych lub też większych elementów z tym związanych. Dlatego właśnie szamba betonowe zlokalizowane w każdym miejscu w Polsce, na przykład w Krakowie, nie są możliwe do zrealizowania samodzielnie.

Każde szambo powinno mieć odpowiednie atesty, zarówno higieniczne jak również budowlane. Jest to warunek konieczny, jeżeli chcemy dysponować legalnym oraz dopuszczonym do użytku szambem. Na budowę takiego szamba musi również zgodzić się odpowiednia instytucja i najczęściej jest to gmina oraz urząd budowlany. Po wyrażeniu pozytywnych decyzji, może nastąpić zwyczajowa budowa szamba. Jest ona możliwa dopiero w momencie, gdy projekt takiego szamba zostanie odpowiednio wcześnie zaakceptowany. Jest to również warunek konieczny, bowiem szambo przede wszystkim musi być bezpieczne. Konieczna jest szczelność takiej konstrukcji betonowej, odpowiednie jej wzmocnienie, oraz dostosowanie jej do potrzeb konkretnego budynku mieszkalnego. Dopiero w tym momencie można przystąpić do wykonywania właściwej konstrukcji, która musi być odpowiednio zabezpieczona. Najczęściej zabezpieczenie polega na wykopaniu głębokiego fundamentu, w którym będzie można samą konstrukcję osadzić. Po wykopaniu takiego fundamentu, następuje dopiero właściwe osadzanie zbiorników oraz całej konstrukcji. Tak w krótkim lub nawet w bardzo krótkim tłumaczeniu wygląda produkcja oraz montaż typowego szamba. Jest to stosunkowo prosta konstrukcja, która wymaga jednak doświadczenia po stronie wykonawcy, ponieważ bezwzględnie należy zachować szczelność konstrukcji przez wiele lat. Zanieczyszczenie okolicznych wód gruntowych może bowiem doprowadzić do ciężkich chorób, zarówno w odniesieniu do zwierząt jak również w odniesieniu do ludzi. Prosta konstrukcja, jeżeli chodzi o szamba betonowe musi więc być niezwykle solidna i tym samym stabilna, to znaczy odporna chociażby na tąpnięcia.

Takie konstrukcje szamb projektuje i produkuje firma Eko-Trans,która dostacza swoje produkty na terenie całego miasta Kraków i okolic, zapewniając transport do klienta i fachowt montaż.

TEL 504 154 591

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.