Szamba Betonowe - Dowóz i montaż do miasta Łodź i okolic

Ochrona środowiska i wszelkie regulacje środowiskowe dotyczące budowy i oczyszczania szamb w Polsce, są coraz bardziej restrykcyjne. Niestety w naszym kraju do tej pory powstało tysiące szamb, które nie spełniają podstawowych zasad bezpieczeństwa. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że nieszczelne szambo może doprowadzić do tragedii, bowiem może ono się przyczynić do zanieczyszczenia wód gruntowych, przez co trucizna dostanie się do ludzkiego organizmu, chociażby poprzez wodę ze studni. Dlatego tak ważne jest, aby budowane teraz szamba betonowe na terenie Łodzi, oraz w każdym innym mieście w Polsce, spełniały wszystkie niezbędne warunki, dotyczące szczelności, odporności na wszelkiego rodzaju działania fizyczne i mechaniczne. Ponadto dobrze, aby spełniały niezbędne warunki związane z przystosowaniem szamba do konkretnych warunków geologicznych, ukształtowania terenu oraz warunków sanitarnych, które dotyczą danego budynku.

Firma Eko-Trans, jako czołowy producent, jeżeli chodzi o szamba betonowe na terenie Łodzi, mini oczyszczalni ścieków, oraz nowoczesnych elementów do oczyszczania odpadów komunalnych, już teraz wprowadziła u siebie bardzo restrykcyjne przepisy, które mają przede wszystkim zagwarantować dużą skuteczność jeśli chodzi o szambo. Mają one również zagwarantować trwałość oraz umiejętne przystosowanie pojemników na ścieki w odniesieniu do danego terenu. To, żeby odpowiednio wykonać same zbiorniki jest niezwykle ważne, ponieważ już teraz wiadomo, że przy zachowaniu nawet bardzo dobrej szczelności, zbiornik, który jest wykonany z niewłaściwego betonu może zwyczajnie ulec degradacji. To natomiast może doprowadzić do zniszczenia szamba, zniszczenia środowiska oraz zanieczyszczenia wód gruntowych. Niestety w przypadku tak zwanych „dzikich” szamb, bardzo często występuje zanieczyszczenie olbrzymiej ilości terenu. Później skutkuje to przede wszystkim koniecznością zutylizowania chociażby upraw rolnych czy też wszystkich plonów, które wyrosły na terenie, na który dostały się ścieki z szamba. Należy zatem mądrze zainwestować, jeśli będziemy chcieli zdecydować się na wybudowanie własnego szamba.

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

504 154 591

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.