Szamba Betonowe - Dowóz i montaż w rejon miasta Olsztyn i okolic

Decyzja o wyborze wykonawcy zbiornika wodoszczelnego, w tym szamba, wszelkiego rodzaju oczyszczalni oraz zbiorników na ścieki jest trudnym wyborem. Istnieje bowiem wiele firm chwalących się swoimi osiągnięciami, zachęcających dobrymi cenami jednak wybierając odpowiedniego producenta powinniśmy się sugerować dorobkiem oraz renomą wykonawcy. Od tego zależy jakość produktu, który otrzymamy, a także nasze zadowolenie i komfort. Jeżeli chcemy otrzymać wysokiej klasy produkt, który pozwoli nam czuć się bezpiecznie, wówczas musimy wybrać dobrego producenta, takiego jak Eko-Trans.

Firma ta od lat jest producentem szamb betonowych co zapewnia wysoką jakość wykonania, solidność i możliwości produktu. Szczelność zbirornika to podstawa. Dlatego warto, aby szamba betonowe były izolowane w sposób dwojaki tak jak robi to firma Eko- Trans. Pierwszym etapem jest odpowiednie wykonanie odlewu betonowego oraz zastosowanie odpowiednich preparatów, które zasklepią pory oraz wykonanie odprężenie materiału, które powstaje po wykonaniu odlewu. Drugim etapem natomiast jest zastosowanie podwójnej warstwy izolacji gwarantującej stuprocentową pewność odnośnie szczelności zbiornika.

Firma Eko- Trans posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu szamb i może poszczycić się doskonałymi wynikami. Usługi swoje świadczy na terenie całego kraju. Dlatego warto wybierać firmy pewne, doskonale znające się na swoim fachu i wiedzące w jaki sposób umiejętnie dostosować szambo do potrzeb i wymagań klienta oraz do rodzaju gruntu.

 Zapraszamy do współpracy i kontaktu z firmą Eko- Trans.

Tel. 505 081 506

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797