Szamba Betonowe Dowóz i montaż do woj. Opolskiego

Olbrzymie problemy naszego kraju, jeżeli chodzi o wybudowanie w Polsce sprawnej i funkcjonalnej kanalizacji, wynikają przede wszystkim z niezwykle przestarzałego systemu kanalizacyjnego, do którego po prostu nie da się dobudować kolejnych elementów kanalizacyjnych. Dlatego w wielu miastach Polski, kanalizacja musi być całkowicie modernizowana, co ma istotny wpływ na koszty oraz na czas podłączenia. Dlatego nawet w bardzo dużych miastach, jeżeli chodzi na przykład o województwo opolskie istnieje konieczność budowy szamb. Często ta konieczność dotyczy nawet mieszkańców tak zwanego ścisłego centrum. Tym samym nawet dobrej jakości kanalizacja miejska, może zwyczajnie nie sięgać w konkretne miejsce. Dlatego też szamba betonowe są w wielu miejscach koniecznością. Większości z nas, takie szambo kojarzy się przede wszystkim z nieprzyjemnym zapachem, problemem oraz koniecznością regularnych opłat i wypompowywania oraz czyszczenia szamba. Jest to tylko w niewielkim stopniu prawdą. Bowiem jak wiadomo przy dobrej jakości szambach, zbiorniki są w stanie wytrzymać zdecydowanie więcej, są o wiele bardziej pojemne, natomiast łatwość opróżniania szamba i jego ewentualnego czyszczenia jest dużo większa.

Firma Eko-Trans, jako jedna z pierwszych wdrożyła w Polsce właśnie takie przyjazne użytkownikowi szamba betonowe. Oczywiście województwo opolskie jest jednym z miejsc, gdzie takie szamba można zamontować. Bardzo zwarta i sztywna konstrukcja pozwala nawet na bardzo głębokie osadzenie, natomiast nowoczesna technologia pozwala również na sprawne pozbywanie się przykrych zapachów w szambie. Tym samym szambo takie jest zdecydowanie bardziej przyjazne użytkownikowi, niż tradycyjne szamba szalunkowe, nie mówiąc już o szambach, które są wykonywane bez projektów i odpowiednich norm budowlanych dotyczących takich konstrukcji. Profesjonalne firmy są w stanie zapewnić wysoką jakość wykonania oraz bezpieczeństwo co jest chyba najważniejszym aspektem, jeżeli chodzi o typowe szambo, które jest stosowane w polskich warunkach. Tym bardziej, jeśli można dzięki osadzeniu takiego szamba zaoszczędzić sobie przykrych zapachów.

KONTAKT

504 154 591

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.