Szamba Betonowe Dowóz i montaż do woj. Mazowieckiego

Bardzo wiele firm produkcyjnych oraz przemysłowych decyduje się w dzisiejszych czasach na wybudowanie zakładowego szamba z oczyszczalnią ścieków. Jest to decyzja niezwykle kosztowna, bowiem sama inwestycja potrafi pochłonąć kilkaset tysięcy złotych, niemniej jednak, w przypadku bardzo dużych kosztów związanych z utylizacją odpadów oraz ich odprowadzaniem, następuje pewna potrzeba utylizacji takich odpadów oraz płacenia za to, lub poprzez odpowiednią oczyszczalnie, odpowiednie przywrócenie ich do użytku wtórnego.

Dlatego tak popularne stają się wszelkiego rodzaju niewielkie, przemysłowe mini oczyszczalnie oraz szamba betonowe. Taka oczyszczalnia jest bardzo popularna chociażby w firmach, które podprowadzają duże ilości wody do kanalizacji, ze względu na proces produkcyjny. Przykładem takiej firmy, jest firma, która zajmuje się cięciem wodnym w stali oraz materiałach, które na wodzie można ciąć. Jest to naprawdę bardzo dobra inwestycja, ponieważ wówczas można wielokrotnie wykorzystywać wodę do celów przemysłowych. Oczywiście szamba betonowe w przypadku odprowadzania takich odpadów komunalnych zostałyby zapełnione w ciągu kilku lub kilkunastu dni. Wówczas koszty byłyby wręcz olbrzymie. Jeżeli chodzi o województwo mazowieckie, zresztą jak każde inne, to można bez problemu zamówić sobie wykonanie takiej oczyszczalni. Jest to oczywiście inwestycja poważna, musi być więc wykonywana przez profesjonalną firmę.

Jeżeli chodzi o województwo mazowieckie i jego obszar to działa na nim firma Eko-Trans, która specjalizuje się w wykonywaniu oczyszczalni niewielkich rozmiarów, o niewielkich mocach przerobowych. Oczywiście w przypadku pojedynczych firm, czy też nawet w przypadku gospodarstw domowych, taka oczyszczalnia sprawdza się doskonale. Owszem, szambo jest w tym wypadku rozwiązaniem, jednak z pewnością nie jest to rozwiązanie gwarantujące możliwość odzysku wody przemysłowej. Warto zastanowić się nad wyborem pomiędzy szambem a właśnie różnego rodzaju oczyszczalniami. Jeśli faktycznie jesteśmy w stanie odprowadzić odpowiednią ilość zanieczyszczeń i z nich odzyskać wodę przemysłową, to w takim wypadku oczyszczalnia jest doskonałym rozwiązaniem.

 TEL. 507 276 797

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.