Szamba Betonowe Dowóz i montaż do woj. Podkarpackiego

Nowoczesne technologie już teraz mają istotny wpływ na nasze życie, na naszą wygodę oraz na pewne aspekty naszego komfortu. Nie inaczej jest chociażby w takich sprawach jak budowa szamb czy też zbiorników na odpady i zanieczyszczenia. Obecnie coraz częściej stosuje się kanalizację, która odprowadza zanieczyszczenia bezpośrednio do oczyszczalni ścieków, która należy do miasta. Są jednak miejsca, gdzie nie ma możliwości na obecną chwilę doprowadzić kanalizacji. W takim przypadku po prostu konieczne jest przystosowanie przydomowego lub przyzakładowego szamba. Nie jest to oczywiście łatwe, niemniej jednak jest to jak najbardziej możliwe. Należy pamiętać o tym, że nowoczesna technologia pozwala budować konstrukcje szamb o bardzo zróżnicowanych parametrach. Możliwe jest już budowanie szamba głębinowego oraz budowanie szamb z użyciem odpowiednich tworzyw, które ułatwiają ich dezynfekcję oraz czyszczenie.

Nowoczesne szamba betonowe to przede wszystkim szamba betonowe, w których stosuje się innowacyjne technologie odnośnie betonu oraz zbrojenia stalowego. Są to najczęściej wysokiej jakości zbiorniki, które pozwalają na bardzo skuteczne przechowywanie nieczystości, jednocześnie w sposób bezpieczny dla środowiska. Jeżeli chodzi o takie tereny, jak województwo podkarpackie to za zainstalowanie specjalnych szamb ekologicznych otrzymać można sporą dotację miasta lub Unii Europejskiej. Podobnie zresztą takie dotacje można otrzymać na nowoczesne rozwiązania związane z oczyszczalniami przydomowymi lub zakładowymi.

Nowoczesne szamba z możliwością dostosowania ich jako mini oczyszczalnie ścieków, produkuje i montuje firma Eko-Trans. Jej zasięg obejmuje także województwo podkarpackie, co jest bardzo dobre, ze względu na naprawdę bardzo duże możliwości takiej mini oczyszczalni oraz na możliwości otrzymania dodatkowych pieniędzy na realizację takiego projektu.

Firma Eko-Trans posiada odpowiednią dokumentację techniczną oraz wykonawczą każdego zbiornika, co znacznie ułatwia załatwienie wszelkich prac urzędowych oraz prac związanych z przystosowaniem się do otrzymania dodatkowego dofinansowania.

 KONTAKT

504 154 591

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.