Szamba Betonowe Dowóz i montaż do woj. Świętokrzyskiego

Poprzez pewną politykę, w ostatnim czasie niezwykle popularne stały się szamba z tworzywa sztucznego. Wynika to przede wszystkim z faktu, że do takich rozwiązań namawia przede wszystkim Unia Europejska, która twierdzi, że szamba te są szczelniejsze i bardziej ekologiczne. Oczywiście jest to całkowita nieprawda. Bowiem szamba betonowe, przy zastosowaniu odpowiedniej technologii oraz odpowiedniej konstrukcji są nie tylko zdecydowanie bardziej szczelne, ale również zdecydowanie bardziej trwałe, co z pewnością jest czynnikiem bardzo istotnym w stosunku do ewentualnych zanieczyszczeń środowiska oraz okolic.

Dlatego właśnie warto wspomnieć chociażby województwo świętokrzyskie, gdzie przede wszystkim często zdarzały się wszelkiego rodzaju awarie oraz problemy związane z szambami i ich odpowiednim uszczelnieniem i mowa tu oczywiście szambach z tworzyw sztucznych. Tym samym szamba betonowe ze względu na trwałość, sztywność konstrukcji oraz odpowiednie przygotowanie z całą pewnością są zdecydowanie bardziej bezpieczne, niż ich odpowiedniki z tworzywa sztucznego. Właśnie dlatego zbiorniki betonowe mogą być stosowane również w trudnych i często w bardzo trudnych warunkach. Oczywiście beton jest trudniejszy do osadzenia, nie zmienia to jednak faktu, że może być zdecydowanie lepiej osadzony. Przede wszystkim konstrukcje betonowe bez problemów można osadzać w bardzo trudnych miejscach, takich jak chociażby przy wodach gruntowych czy też pod dużym i silnym działaniem gruntu. Naturalną koleją rzeczy jest, fakt, że zbiornik betonowy może mieć nieco mniejszą szczelność niż zbiornik z tworzywa. Jednak właśnie zbiorniki z betonu, wykonane z technologią, która pozwala na ich uszczelnienie są zdecydowanie bardziej efektywne i zdecydowanie bardziej skuteczne. Każdy zbiornik betonowy wytrzyma kilkukrotnie dłużej, co pozwoli na to, że będzie on spełniał lepiej swoją rolę. Warto również dodać, że przewaga szamba betonowego tkwi również w cenie, bowiem takie szambo jest znacznie tańsze i nie wymaga konserwacji, co pozwala na jego ciągłe wykorzystywanie bez przerw i konieczności gruntownego mycia.

 Kontakt 505 081 506

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.