SZAMBA BETONOWE Dowóz i montaż do woj. Łódzkiego

Jakość wykonania w przypadku szamb jest niezwykle istotna. Na pierwszy rzut oka jest to bardzo prosta konstrukcja składająca się z betonu i stali, jednak w rzeczywistości od jakości takiego szamba zależy, czy będzie ono trwałe, wytrzymałe i czy będzie odpowiednio szczelne. Dlatego wykonanie szamba jest bardzo ważne.

Dobrej jakości szamba oferuje firma Eko-Trans, która produkuje je od wielu lat i dostarcza bezpośrednio do użytkownika. Najważniejsza jest odpowiednia jakość szamba, w przypadku szamb przemysłowych. Często przechowują one zupełnie inne materiały niż ścieki komunalne, tym samym muszą być one dostosowane do materiału, który przechowują. Niektóre szamba betonowe są połączone z ekologiczną oczyszczalnią ścieków i w takim wypadku jakość wykonania jest kluczowa. Dlatego też odpowiedni beton, dobrej jakości materiały uszczelniające oraz proces technologiczny, to bardzo istotne aspekty wykonania jeżeli chodzi o szamba betonowe. Im lepszej jakości jest wykonanie, tym więcej szambo jest w stanie wytrzymać. Dostosowanie szamba nie jest łatwe, natomiast uszkodzenie w transporcie jest bardzo łatwe. Dlatego też doświadczone firmy stosują specjalistyczne urządzenia i pojazdy do transportu szamb betonowych. Zarówno jeśli w grę wchodzi województwo łódzkie jak również inne województwa, transport musi być zawsze tak samo dobrze zabezpieczony. Od przygotowania takiego transportu zależy naprawdę bardzo wiele, tym bardziej, że uszkodzenie kruchego stosunkowo betonu jest zwiększone podczas transportu i osadzania zbiornika. Firma produkująca szamba musi więc produkt przygotować w stu procentach oraz zapewnić jego właściwe zapakowanie na środek transportu. Dostosowanie zbiornika jest trudniejsze, w przypadku zbiorników dwu i więcej komorowych. Oczywistym jest, że najbardziej narażone na uszkodzenia są łączenia między zbiornikami oraz doprowadzaniem ścieków. Tym samym konieczne jest dostosowanie pojemnika do odległości jaką musi przejechać oraz do miejsca, w którym będzie ono zamontowane.

KONTAKT

504 154 591

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.