Szamba Betonowe Dowóz i montaż do woj. Śląskiego

Nowoczesne maszyny oraz urządzenia do odlewania betonu oraz odpowiedniego obrabiania betonu, są coraz częściej wykorzystywane we wszelkiego rodzaju fabrykach, które produkują szamba betonowe. Podobnie jest w firmie Eko-Trans, która posiada nowoczesny i atrakcyjny park maszynowy, który pozwala na skuteczne wykonywanie zbiorników betonowych o bardzo dużych powierzchniach użytkowych.

Jednym z głównych miejsc działalności firmy jest oczywiście województwo śląskie. Już teraz widać olbrzymi przeskok technologiczny w odniesieniu do starych zbiorników na szambo. Przede wszystkim przeskok ten wynika z faktu, że nowoczesne zbiorniki są znacznie bardziej wytrzymałe i szczelne, co gwarantuje otrzymanie odpowiedniego certyfikatu dla takiego zbiornika. Sam park maszynowy jednak nie wystarcza. Konieczne jest również posiadanie odpowiedniej i doświadczonej kadry, która będzie w stanie wykonywać zbiorniki z określonymi normami oraz w odpowiedniej jakości. Wbrew pozorom wykonanie zbiornika na szambo, który ma przetrwać nawet kilkadziesiąt lat jest niezwykle trudne. Tymczasem nowoczesne szamba betonowe nie tylko gwarantują wieloletnią pracę, ale również są zbiornikami, które są odporne na ruchy gruntu oraz wody pod gruntem. Tym samym sam proces produkcyjny opiera się o przygotowanie zbrojenia, betonu oraz wykonanie całościowej bryły. Bardzo ważne jest również odprężanie wibracyjne, bowiem mocne naprężenia w betonie mogą być zwyczajnie przyczyną powstawania pęknięć i uszkodzeń. Dlatego tak bardzo istotne jest to, żeby beton był odprężony i wolny od wszelkiego rodzaj naprężeń. Wówczas jest to przede wszystkim gwarancja wytrzymałości oraz szczelności.

Sam końcowy montaż zbiornika, przed wysłaniem go do klienta jest również ważny, ponieważ w tym momencie następuje dodatkowe uszczelnianie zbiornika, które jest niezbędne, aby wyeliminować przeciekanie w betonie, lub dodatkowe uszkodzenia, które mogą nastąpić na skutek parcia cieczy. Dobrej jakości pojemnik betonowy jest później przygotowywany do wysyłki i przewożony na miejsce montażu.

KONTAKT 505 081 506

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.