Szamba Betonowe - Dowóz i montaż do miasta Warszawa i okolic

Coraz szersze formalności, które trzeba spełnić, aby móc wybudować przy domu lub budynku użytkowym szambo, wynikają przede wszystkim z bardzo ostrych norm środowiskowych, które są niezwykle ważne dla zachowania stabilizacji środowiskowej. Jeszcze do niedawna, dziewięćdziesiąt procent szamb była budowana albo „na dziko”, albo też bez jakichkolwiek pozwoleń budowlanych. To natomiast powodowało, że szambo było nie tylko niebezpieczne dla otoczenia, ale również dla osób postronnych, które zwyczajnie mogły w takie szambo wpaść.

Dlatego teraz, każde szamba betonowe na terenie Warszawy i w innych miastach i wsiach Polski muszą posiadać odpowiednie pozwolenie, jeśli chce się je użytkować oraz budować w miejscach zaludnionych. Otrzymanie takiego pozwolenia wymaga jednak sporych starań, oraz spełnienia pewnych, bardzo ważnych warunków, które stawiane są osobie, która chce mieć szambo.

Dlatego właśnie firmy takie jak Eko-Trans, tworzą wysokiej jakości szamba oparte wyłącznie o sprawdzone projekty oraz o doświadczenie konstruktorów, którzy takie szambo produkują. Jest to niezwykle istotne, ponieważ już teraz wiadomo, że bardzo duża ilość szamb budowanych w Polsce nie opierała się w żaden sposób o projekty, lecz wyłącznie o wykonawstwo indywidualne, czyli o tak zwaną „wolną amerykankę”. Jest to oczywiście wynik braku odpowiednich przepisów. Już teraz przepisy, jeżeli chodzi o szamba betonowe są bardzo rygorystyczne oraz zaostrzone. To natomiast powoduje, że szamba są po prostu bezpieczne, natomiast rzetelne firmy, takie jak Eko-Trans, mogą się cieszyć, ponieważ zyskują dzięki swojej rzetelności oraz dzięki działaniu zgodnie z prawem. Firma ta oferuje swoje usługi na terenie Warszawy. Inne firmy często budują szambo niezgodnie z projektem. To również może skończyć się katastrofą. Może bowiem nawet dojść do zanieczyszczenia wód gruntowych oraz okolicznych terenów, to z kolei może skończyć się katastrofą ekologiczną, która może doprowadzić do chorób, a nawet do śmierci. Tym samym jeśli jesteśmy klientami firmy, która produkuje oraz montuje szamba, warto sprawdzić zgodność projektu ze zgodnością ze stanem rzeczywistym.

KONTAKT

505 081 506

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.