Szamba Betonowe - Dowóz i montaż w rejon miasta Rybnik i okolic

Szczelność i trwałość szamba betonowego to najważniejszy aspekt, który wynika przede wszystkim z bezpieczeństwa oraz zagrożenia środowiskowego, które niesie za sobą szambo. Dlatego właśnie szamba betonowe muszą być szczelne. Jest to najważniejsza cecha tych zbiorników i jest ona konieczna do zachowania przy budowie oraz montażu takiego szamba. Szczelność musi być bezwzględnie zachowana, bez znaczenia, czy szambo znajduje się w miejscowości Rybnik czy znajduje się ono w miejscowości o zaludnieniu dwudziestoosobowym. Szczelność takiego szamba można osiągnąć tylko poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów oraz odpowiedniej technologii. Trzeba przy tym pamiętać, że bez odpowiednich urządzeń, maszyn oraz bez odpowiednich materiałów będzie to niestety bardzo trudne. Dlatego właśnie stosuje się odpowiednie środki chemiczne.

Jednym z takich jest Hydrobet, który stosuje chociażby firma Eko-Trans, która buduje swoje pojemniki i zbiorniki na szambo w miejscowości Rybnik oraz w pozostałych miejscowościach w Polsce. Zastosowanie takiego środka przede wszystkim nadaje betonowi właściwości uszczelniających. Beton staje się zdecydowanie bardziej płynny przez chwilę, a raczej odnosi się takie wrażenie, tym samym wszystkie pory w betonie zasklepiają się. Zasklepienie porów jest jednak niewystarczające. Sam beton trzeba poddać odpowiednim wibracjom, które pozbawią go wewnętrznych naprężeń. Tym samym osiąga się większy luz komórek, co znacznie zwiększa szczelność betonu. Warto również zastosować specjalny materiał, jakim jest Abizol. Jest to materiał, który doskonale uszczelnia, co powoduje, że jest doskonałym materiałem dla wszystkich zbiorników, których kluczowym elementem jest właśnie szczelność całego układu. Materiał ten jest bardzo szeroko stosowany również w zbiornikach na inne materiały, nie tylko na nieczystości kanalizacyjne. Szczelność szamba można więc osiągnąć na kilka sposobów. Niemniej najlepiej jest połączyć ze sobą tych kilka możliwości i wówczas szczelność zbiornika jest bardzo duża, i starcza na sporą ilość czasu. Oczywiście szamba betonowe wykonane przy konkretnej konstrukcji są znacznie lepsze pod względem izolacji wodnej.

TEL 507 276 797

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.