Szamba Betonowe - Dowóz i montaż w rejon miasta Koszalin i okolic

Szukając zbiornika do gromadzenia nieczystości, deszczówki czy gnojowicy mamy do wyboru wiele różnych możliwości, nie tylko pod względem rozmiaru, ale przede wszystkim materiału z jakiego dany zbiornik został wykonany. Materiał ten to bardzo istotna kwestia, zwłaszcza jeżeli szambo ma być umieszczone w miejscu gdzie wody gruntowe zlokalizowane są wysoko, bowiem jeżeli będzie zbyt lekkie to po jego opróżnieniu może ono zostać wyparte na powierzchnię i sprawić nam dodatkowy kłopot. Jednymi z najtańszych rozwiązań są szamba betonowe, cenione również przez mieszkańców okolic miasta Koszalin, ze względu na swoją niezawodność, rewelacyjną szczelność oraz ogromną wytrzymałość.

Do wyboru mamy kilka rodzajów, począwszy od najmniejszych szamb jednokomorowych monolitowych lub dwuczęściowych, które w wyposażeniu standardowym posiadają betonową pokrywę, komin oraz właz, podobnie jak szamba betonowe dwukomorowe, często stosowane w powiecie Koszalin jako przydomowe oczyszczalnie ścieków, w których część płynna jest oddzielana od części stałej takiej jak papier i filtrowana przez odpowiednie drenaże. Jest to rozwiązanie które pozwala nam nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale jednocześnie poczuć, że robimy coś dobrego dla otaczającego nas środowiska naturalnego.

Takiego rodzaju zbiorniki oferuje firma EKO-TRANS o której więcej informacji znajdziemy na stronie www.szambo.go3.pl 

Zbiorniki te cechują się ogromną wytrzymałością i trwałością w porównaniu do szamb betonowych oferowanych przez konkurencyjne firmy, a dodatkowo nie wymagają jakiejkolwiek izolacji termicznej czy dodatkowych zabezpieczeń przed wodami gruntowymi.

Istotne kwestią jest również to, że oferowane przez EKO-TRANS szamba betonowe są dowożone na terenie miasta Koszalin i posiadają pełną dokumentację, począwszy od projektu technicznego poprzez niezbędne atesty higieniczne i mogą zostać wykonane w dowolnym rozmiarze, według życzenia klienta, dzięki czemu mamy pewność, że nawet na niewielkiej działce wszystkie normy prawne mogą zostać spełnione.

 KONTAKT

504 154 591

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.