SZAMBA BETONOWE małopolskie

Szamba plastikowe, pomimo pewnych zalet zawsze będą stały na nieco gorszej pozycji, niż szamba betonowe. Wynika to przede wszystkim z możliwości jakie mają jedne i drugie. Różnic jest sporo, warto jednak wymienić przede wszystkim te najważniejsze. Jedną z nich jest chociażby sama trwałość. Szambo betonowe jest w stanie przetrwać kilkadziesiąt lat, bez najmniejszego naruszenia konstrukcji. Nie wymagają ono częstego czyszczenia i nie wymagają nawet konserwacji. Tym samym szamba plastikowe wymagają czyszczenia, konserwacji, a przy tym są bardziej narażone na czynniki zewnętrzne. Co prawda szambo plastikowe jest znacznie łatwiejsze w montażu, jednak to również ma swoje plusy i minusy. Minusem niewątpliwym jest fakt, że montaż może okazać się nieskuteczny, ponieważ takie szambo może zostać wyparte przez wody gruntowe lub osuwanie się gruntu. Tutaj znaczną przewagę mają szamba betonowe, które są znacznie cięższe oraz wyglądają zdecydowanie gorzej, niemniej jednak posiadają zaletę, jaką jest duża sztywność, co zapewnia stabilne ułożenie ich w fundamentach. Im bardziej masywna i sztywna konstrukcja, tym mniejsze szanse na jakiekolwiek naruszenie szamba. Rzecz jasna w przypadku szamb plastykowych, możliwe jest stworzenie odpowiednich umocnień, jednak znacznie wydłuża to czas transportu. Szambo plastikowe jest jednak znacznie łatwiejsze w transporcie.

Firma Eko-Trans zapewnia  profesjonalny transport szamb betonowych. Co więcej, szamba plastIkowe nie mogą być stosowane wszędzie, natomiast betonowe wszędzie, czy to województwo małopolskie czy też mazowieckie, nie ma to znaczenia, takie szambo jest na tyle stabilne, iż utrzyma się praktycznie na każdym gruncie. Trwałość, masywna konstrukcja oraz wieloletnia gwarancja to przewaga szamb betonowych nad plastikowymi. Z drugiej strony szambo z tworzywa jest nieco łatwiejsze do przewożenia i samego montażu. Niemniej jednak niższa cena przemawia za szambem betonowym, które posiada szereg możliwości związanych z jego montażem oraz zastosowaniem.

UDZIELAMY GWARANCJI NA 48 MIESIĘCY OD ZAKUPU

Obsługujemy cały kraj, bez względu na odległość

EKO-TRANS M. Żaczek

Niemianowice 160

Gózd 26-634 koło Radomia

Biuro - 504 154 591

Biuro - 505 081 506

Mieczysław - 507 276 797

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.